OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, KE IV., KE-JUH - JOZUE REALITY, s.r.o.

OBCHODNÉ PRIESTORY NA PRENÁJOM, KE IV., KE-JUH

6,- €

+Energie, +DPH

Zobraziť fotogalériu (10 fotografií)

Jozue Reality v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na prenájom priestory, ktoré môžu byť vhodné na malovýrobu, obchod, skladové priestory, e-shop, administratívne priestory a iné.

Priestory na prenájom:
celková rozloha priestorov na prenájom je cca. 100m2, a dispozične pozostáva z priestoru o rozlohe 65m2, ktorý je momentálne rozdelený priečkami na menšiu miestnosť v rámci priestorov a na šatňu. Vstup to tejto časti miestnosti je z dvoch strán z vonku cez rampu alebo cez vchodové dvere a dlhú chodbu. K priestorom na prenájom prináležia aj dve kancelárie o rozlohe 17m2 a 18m2, sú prechodové, ale môžu sa prenajať aj samostatne. V priestoroch bude vykonaný hygienický náter. V priestoroch je možné odstrániť sadrokartónové priečky, a je možnosť prenájmu ešte ďalšej kancelárie. Pred objektom je možné parkovanie pre tri osobné autá. Parkovacie miesto 30eur/ mesiac v areáli.

Cena je 6,-eur/m2 plus dvojmesačný depozit plus spotreba elektriny, vody a kúrenia. Objekt je napojený na elektrinu, k dispozícii aj 400V. Vykurovanie priestorov je zabezpečené plynovým kotlom. Priestor má vlastný merač elektriny.. Objekt je voľný od ihneď.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.
Kladieme dôraz na BEZPEČNOSŤ predaja - naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť.


Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

100 m²

100 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

230/400V

áno

vlastné - plyn

nie

nie

nie

áno

čiastočne

nie

nie

nie

nie

plastové

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice - Juh
Košice - mestská časť Juh
Jarmočná
osobné
Obchodné priestory
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk