O nás - JOZUE REALITY, s.r.o.

O nás

JOZUE REALITY s.r.o., váš spoľahlivý partner v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností.


Misiou našej spoločnosti je prinášať kvalitné a profesionálne realitné služby.


Čo od nás môžete očakávať:


Expertíza a skúsenosti: Naši makléri pôsobia v realitách už 10 rokov. S pôsobením na trhu sme získali bohaté skúsenosti v oblasti obchodu a služieb. Naši makléri sú odborníci so záväzkom k poskytovaniu najlepšieho možného poradenstva a sprevádzania vás pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.


Kvalita predaja: Kladieme zvláštny dôraz na kvalitu služieb. Od profesionálnych fotografií a prehľadného postupu práce makléra až po bezpečný proces predaja - našim cieľom je zabezpečiť, aby každý klient bol spokojný s výsledkom našej práce.


Vzdelávanie a inovácie: Naši makléri sa pravidelne vzdelávajú, aby boli vždy o krok vpred. Aktualizujeme naše vedomosti a postupy, aby sme vám mohli poskytovať informácie a riešenia v súlade s najnovšími trendy v realitnom sektore.


Korektný prístup: Sme hrdí na našu korektnosť a spoľahlivosť. Držíme sa dohôd, dodržiavame termíny a venujeme pozornosť každému klientovi, aby sme zabezpečili pozitívne skúsenosti.


Realitné členstvá: Naša kancelária je hrdým členom ZRKS (Združenie realitných kancelárií Slovenska). Táto spolupráca nám umožňuje byť v kontakte s aktuálnymi udalosťami a štandardmi v odvetví.


U nás nie ste len klientom, ste súčasťou našej realitnej rodiny. Tešíme sa na príležitosť spolupracovať s vami a pomôcť vám dosiahnuť vaše ciele v oblasti nehnuteľností.