Referencie

 
 

P. Drotára som si vybrala preto,  lebo som dostala na neho dobré odporúčanie a dobrá spolupráca sa potvrdila. 

 
P. Drotára som si vybral preto, lebo som mu dôveroval, poznal som ho z nášho spoločného spolupracovníckeho vzťahu ako ambiciózneho a priameho muža, ktorý si stojí za svojím slovom a ochotného kedykoľvek pomôcť druhému. Vedel som a dôveroval som mu, že ma neoklame, podvod som si od neho nevedel ani predstaviť, Videl som, že vie priamo a taktne jednať s klientom - potenciálnym kupcom a pritom trvať  dôsledne na podmienkach, ktoré sme si predom dohodli.
 

 

Bola som spokojná s profesionálnym prístupom a rýchlym jednaním. Celý priebeh spolupráce prebehol nad moje očakávania. Ďakujem p. Drotárovi a vrelo odporúčam. I.H., Ke 

 

Maximálna spokojnosť, komunikáci, okamžitá, znalosť trhu nehnuteľností, vybavenie formalít bez prieťahov. A pre nás veľmi dôležité bolo to, že nedošlo k žiadnemu zavádzaniu skutočností, odovzdanie nehnuteľnosti pod priamou kontrolou. Ak si vybrať spoločnosť zaoberajúcu sa realitami, tak len túto. Viktória T.B.

 

 

S pánom Drotárom sme boli nadmieru spokojný pri kúpe bytu, vie ľudí zorientovať v oblasti realít, veľmi nám pomohol pri výbere bývania. Tomáš a Veronika.

Bol som spokojný s celým priebehom hľadania bývania a samotnej kúpy bytu. Promtnosť a dochvíľnosť pána Drotára bola na vysokej úrovni. Hlavne promtnosť sa vyplatila. V.F.

 

Prístup p. Milana Drotára bol profesionálny, znalý problematiky, trpezlivý pri vysvetľovaní postupu kúpy-predaja nehnuteľnosti.Vedel sprostredkovať informácie od finančného poradenstva, advokáta, geodeta a ďalších odbornosti. Kúpa-predaj prebehol bez veľkých prieťahov, ozaj s min. oddiaľovaním. Som veľmi spokojný s úspešným predajom. Š.R.

 

Veľmi rýchle jednanie. Ďakujem . J.Z.

Pán Ing. Milan Drotár bol veľmi príjemný človek a vedel nám odpovedať na otázky, ktoré sme mu s manželom položili. Mal priateľský a profesionálny prístup. Veľmi sympatický človek. Určite ho budeme ešte kontaktovať, lebo s podaním informácii sme boli spokojní aj s prístupom, rýchlym kontaktovaním a tiež obhliadkou bytu. Určite ho odporúčame.

Ing. Milan Drotár mi riešil prenájom 2-izbového bytu. Ostal som veľmi spokojný s jeho prístupom k problematike, keď vecne a konštruktívne riešil všetky otázky, čo sa týka prenájmu nehnuteľnosti. Jeho prístup a spoluprácu hodnotím len a len pozitívne.
E.S.

Bola som veľmi spokojná so službami Ing. Milana Drotára, lebo bol veľmi rýchly a spoľahlivý. Informácie podával dostatočne rýchlo a správne.

Boli sme veľmi spokojní so službami pána Drotára, rýchla a dôsledná práca. Spokojnosť na 100%.

Bol som spokojný so službami pána Drotára, že odviedol prácu rýchlo a kvalitne. Celý obchod prebehol za tri dni.

Po doterajších skúsenostiach s realitnými kanceláriami chcem týmto vyjadriť poďakovanie za mimoriadne dobré služby a ľudský prístup ku klientom. Hlavne chcem vyzdvihnúť presnosť a profesionálny prístup k vybavovaniu písomností a praktických záležitostí.

Som spokojný s prístupom a vystupovaním Milana Drotára. Na všetky moje otázky odpovedal dostatočne a rýchlo. Odporúčal by som ho aj svojim známym pri riešení kúpy alebo predaja.

So službami a prístupom Milana D. som bol veľmi spokojný, s jeho prehľadom i skúsenosťami. Vedel poradiť a rýchlo predať moju nehnuteľnosť (za mesiac), ktorú iná realitná kancelária nevedela predať šesť mesiacov.
M.J.

Ahoj Milan :) Bola som maximálne spokojná s komplet prístupom ku mne ako klientovi s promptným vybavením podľa mojich predstáv!

S poskytnutými službami a dobrou komunikáciou sme boli spokojní. Milý prístup a to, že sa pánovi Drotárovi podarilo predať náš byt, ktorý sme si sami predávali 1,5 roka, s tým sme veľmi spokojní.

TOP PONUKY