Referencie - JOZUE REALITY, s.r.o.

Referencie

"S prístupom pána Drotára som bol veľmi spokojný, pri predaji a kúpe nehnuteľnosti. Jeho prístup bol v každom ohľade profesionálny. Vedel podať hodnotné informácie ohľadom realít, finančného poradenstva, katastra a písomností. Spoluprácu hodnotím na vysokej úrovni. Odporúčam ho všetkým, pri kúpe alebo predaji nehnuteľnosti.
Určite sa teším na ďalšiu spoluprácu." Rodina Š


"Veľmi pekne ďakujeme Jozefovi Takáčovi za profesionálny prístup, úprimný záujem o klienta a promptnosť pri predaji nehnuteľnosti. Manželia Š."


"Byt na Lidickom námestí sa nám podarilo predať po skvelom homestatingu, pri ktorom sme mali dobrú výpomoc."


"P. Drotára som si vybrala preto,  lebo som dostala na neho dobré odporúčanie a dobrá spolupráca sa potvrdila." 


"P. Drotára som si vybral preto, lebo som mu dôveroval, poznal som ho z nášho spoločného spolupracovníckeho vzťahu ako ambiciózneho a priameho muža, ktorý si stojí za svojím slovom a ochotného kedykoľvek pomôcť druhému. Vedel som a dôveroval som mu, že ma neoklame, podvod som si od neho nevedel ani predstaviť, Videl som, že vie priamo a taktne jednať s klientom - potenciálnym kupcom a pritom trvať  dôsledne na podmienkach, ktoré sme si predom dohodli."


"Bola som spokojná s profesionálnym prístupom a rýchlym jednaním. Celý priebeh spolupráce prebehol nad moje očakávania. Ďakujem p. Drotárovi a vrelo odporúčam." I.H., KE


"Maximálna spokojnosť, komunikáci, okamžitá, znalosť trhu nehnuteľností, vybavenie formalít bez prieťahov. A pre nás veľmi dôležité bolo to, že nedošlo k žiadnemu zavádzaniu skutočností, odovzdanie nehnuteľnosti pod priamou kontrolou. Ak si vybrať spoločnosť zaoberajúcu sa realitami, tak len túto." Viktória T.B.


"S pánom Drotárom sme boli nadmieru spokojný pri kúpe bytu, vie ľudí zorientovať v oblasti realít, veľmi nám pomohol pri výbere bývania." Tomáš a Veronika.


"Bol som spokojný s celým priebehom hľadania bývania a samotnej kúpy bytu. Promtnosť a dochvíľnosť pána Drotára bola na vysokej úrovni. Hlavne promtnosť sa vyplatila." V.F.


"Prístup p. Milana Drotára bol profesionálny, znalý problematiky, trpezlivý pri vysvetľovaní postupu kúpy-predaja nehnuteľnosti.Vedel sprostredkovať informácie od finančného poradenstva, advokáta, geodeta a ďalších odbornosti. Kúpa-predaj prebehol bez veľkých prieťahov, ozaj s min. oddiaľovaním. Som veľmi spokojný s úspešným predajom." Š.R.


"Veľmi rýchle jednanie. Ďakujem" . J.Z.


"Pán Ing. Milan Drotár bol veľmi príjemný človek a vedel nám odpovedať na otázky, ktoré sme mu s manželom položili. Mal priateľský a profesionálny prístup. Veľmi sympatický človek. Určite ho budeme ešte kontaktovať, lebo s podaním informácii sme boli spokojní aj s prístupom, rýchlym kontaktovaním a tiež obhliadkou bytu. Určite ho odporúčame."


"Ing. Milan Drotár mi riešil prenájom 2-izbového bytu. Ostal som veľmi spokojný s jeho prístupom k problematike, keď vecne a konštruktívne riešil všetky otázky, čo sa týka prenájmu nehnuteľnosti. Jeho prístup a spoluprácu hodnotím len a len pozitívne." E.S.


"Bola som veľmi spokojná so službami Ing. Milana Drotára, lebo bol veľmi rýchly a spoľahlivý. Informácie podával dostatočne rýchlo a správne."


"Boli sme veľmi spokojní so službami pána Drotára, rýchla a dôsledná práca. Spokojnosť na 100%."


"Bol som spokojný so službami pána Drotára, že odviedol prácu rýchlo a kvalitne. Celý obchod prebehol za tri dni."


"Po doterajších skúsenostiach s realitnými kanceláriami chcem týmto vyjadriť poďakovanie za mimoriadne dobré služby a ľudský prístup ku klientom. Hlavne chcem vyzdvihnúť presnosť a profesionálny prístup k vybavovaniu písomností a praktických záležitostí."


"Som spokojný s prístupom a vystupovaním Milana Drotára. Na všetky moje otázky odpovedal dostatočne a rýchlo. Odporúčal by som ho aj svojim známym pri riešení kúpy alebo predaja."


"So službami a prístupom Milana D. som bol veľmi spokojný, s jeho prehľadom i skúsenosťami. Vedel poradiť a rýchlo predať moju nehnuteľnosť (za mesiac), ktorú iná realitná kancelária nevedela predať šesť mesiacov." M.J.


"Ahoj Milan :) Bola som maximálne spokojná s komplet prístupom ku mne ako klientovi s promptným vybavením podľa mojich predstáv!"


"S poskytnutými službami a dobrou komunikáciou sme boli spokojní. Milý prístup a to, že sa pánovi Drotárovi podarilo predať náš byt, ktorý sme si sami predávali 1,5 roka, s tým sme veľmi spokojní."