RODINNÝ DOM V AUTOSERVISOM, ČAŇA - JOZUE REALITY, s.r.o.

RODINNÝ DOM V AUTOSERVISOM, ČAŇA

exkluzívne

Cena v RK

Zobraziť fotogalériu (10 fotografií)

JOZUE REALITY exkluzívnom zastúpení ponúka 5 izbový rodinný dom spolu so zariadeným autoservisom vo vychytenej obci Čaňa. Dom je samostatne stojací, má 250 m2 úžitkovej plochy. Autoservis má 200m2 úžitkovej plochy. Priľahlý pozemok má rozlohou stojí na pozemku s celkovou rozlohou 10 árov.
Dispozícia domu je:
Prízemie: zádverie, vstupná chodba, obývačka, kuchyňa, toaleta, komora. Podlahová plocha prízemia je 100 m2.
Poschodie: 3 obývateľné izby, chodba, kuchyňa z ktorú je možno prerobiť na ďalšiu izbu, kúpeľňa s WC. Podlahová plocha poschodia 100 m2.
Pivnica: technická miestnosť s kotlom na tuhé palivo skladovacie priestory. Podlahová plocha pivnice je 50 m2.
Dom je orientovaný v na juh, takže je dostatočne presvetlený a vyhriatý. Bol postavený v 70. rokoch, je v pôvodnom, ale udržiavanom, zachovalom stave. Je vhodný pre ľudí, ktorí ocenia jeho dispozíciu, lokalitu vedia si ho prípadne prerobiť podľa svojich predstáv. Je napojený na elektrinu, obecný kanalizáciu, plynovod, má vlastnú studňu.
Dispozícia autoservisu je:
Prijímacia kancelária s čakacou miestnosťou, kuchyňa, samostatná miestnosť, 2xWC, samostatná sprcha, veľká dielňa. Dielňa má betónovú podlahu a protišmykovú dlážku, je plne zariadená na prevádzkovanie autoservisu a pneuservisu, vrátane zdviháku. Je zateplená polystyrénom a vykurovaná bufikom. V prijímacej kancelárii je krb, ktorý dostatočne vyhreje samotnú kanceláriu a čakáreň pre klientov. Podlahová plocha autoservisu je 200 m2.
Dom s autoservisom je v dobrej a tichej lokalite s dobrými susedmi, je vzdialený iba 10 km o Košíc. Obec Čaňa má kompletnú občiansku vybavenosť – materská škola, škôlka, zdravotné stredisko, TESCO, zimný štadión, športovú halu, futbalové ihrisko a ďalšie výhody. Autobusové spojenie je pravidelné a frekventované.
Pre obhliadky volajte: 0918 812 524
JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností. Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 14 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.
Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte realitného makléra Ing. Jozefa Takáča, telefonicky: 0918 812 524 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu JOZUE REALITY, s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

994 m²

450 m²

osobné

aktívne

+421918812524

poslať správu

Slovensko
Košice-okolie
Čaňa
osobné
Rodinný dom
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Jozef Takáč

Ing. Jozef Takáč

reality

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: +421918812524
E-mail: jozef.takac@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk