RODINNY DOM NA PREDAJ, OBEC: BOČIAR, KE-OKOLIE - JOZUE REALITY, s.r.o.

RODINNY DOM NA PREDAJ, OBEC: BOČIAR, KE-OKOLIE

exkluzívne

173.000,- €

Zobraziť fotogalériu (20 fotografií)

JOZUE REALITY Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj veľmi pekný rodinný v obci Bočiar vzdialený od mesta Košice iba 12 km, a iba 16 km od centra Košíc.

Základné informácie o dome: Lokalita: obec Bočiar, Košice-okolie. Rodinný dom je momentálne 4 izbový, je však možné priečkou oddeliť na prízemí spoločné priestory a zväčšiť na 5 izbový, poprípade riešiť dom aj dvojgeneračne. Dom je postavený z 80tych rokov, kolaudácia domu v roku 1993. Zastavaná plocha domu je 94m2. Úžitková plocha domu je 3x94m2. Dom pozostáva zo suterénu, kde sa nachádza práčovňa, sklad, garáž a kotolňa. Na prízemí je k dispozícii kuchyňa, WC, kúpeľňa, obývacia izba je spojená so spálňou do jednej veľkej miestnosti. Na prvom poschodí sú k dispozícii tri izby plus WC, a dva balkóny. Dom má k dispozícii dva vchody.
Celková plocha pozemku je 1369m2. Šírka pozemku 19 metrov. Na pozemku sa nachádza menšia podpivničená hospodárska budova, skleník, veľa ovocných stromov a priestoru na pestovanie a relax. Pozemok je oplotený.
Technické informácie:
Obvodové múry – škvarobetón (kvádre). Priečky v dome sú z tehál. Strecha je plechová, okná sú pôvodné drevené. Deka je betónová. Dom je v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv.
Siete: Dom je napojený na plyn, vykurovanie starším plynovým kotlom, k dispozícii elektrina, obecná voda. Odpad je riešený žumpou o veľkosti 10m3. K dispozícii sú dva komíny, plynový a na tuhé palivo.


Lokalita: Obec Bočiar sa nachádza 12 km od začiatku Košíc, smer Barca, do Optimy Košice je to 16km, a 14min. V blízkosti obce sa nachádza obchod CBA Slovakia Haniska, vzdialený iba 5km (6min.autom). V obci sa nachádza filiálny rim. kostol sv. Imricha. Najbližšia materská škola je v obci Sokoľany, vzdialená 2km od obce, a základná škola v obci Haniska vzdialená 6km od obce. V obci je riešená autobusová doprava od spoločnosti SAD. Obec poskytuje dostatočne veľa súkromia, keďže sa jedná o menšiu obec, na druhej strane v blízkosti veľkého mesta s dostupnosťou všetkých služieb. Obec je vzdialená do hranice s Maďarskom do 15min jazdy autom.

Názor makléra:
Tento dom je v dobrom technickom stave vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv, je možné urobiť z neho aj dvojgeneračné bývanie. Pozemok je dostatočne veľký vhodný pre niekoho kto chce pestovať a užívať si plody záhrady, ale je vhodný aj na výstavbu ďalšej nehnuteľnosti, keďže pozemok je dostatočne veľký a široký. Je v tichej vedľajšej uličke čo ocenia hlavne rodiny s deťmi. Má dobrú dostupnosť do mesta Košice, k podniku U.S.Steel, a novo budovanej prevádzke Volvo – Valaliky. Obec je vzdialená od hranice s Maďarskom 15min.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

2

4

94 m²

94 m²

1369 m²

282 m²

osobné

pôvodný

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

žumpa

lokálny poskytovateľ

áno

vlastné - plyn

áno - 2

áno

áno

áno

áno

čiastočne

nie

pôvodná

nie

nie

nie

áno

nie

drevené

rovina

asfaltová cesta

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice-okolie
Bočiar
osobné
Rodinný dom
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk