RODINNY DOM NA PREDAJ, DEVINSKA NOVA VES, BRATISLAVA - JOZUE REALITY, s.r.o.

RODINNY DOM NA PREDAJ, DEVINSKA NOVA VES, BRATISLAVA

499.990,- €

Zobraziť fotogalériu (19 fotografií)

JOZUE REALITY v zastúpení Ing. Milana Drotára ponúka na PREDAJ trojpodlažný 4-izbový rodinný dom so záhradou v obľúbenej mestskej časti Devínska Nová Ves na ulici Mlynská, BRATISLAVA.

Celková úžitková plocha domu je 230 m2 a nachádza sa na pozemku o rozlohe 472 m2. Súčasťou je aj samostatná garáž s plochou 28 m2.

Dom pozostáva z 3 podlaží:

V suteréne o rozlohe 36 m2, prístupnom z dvora aj z domu, sa nachádzajú pivnica, dielňa pre šikovného kutila a kotolňa.

Na 1. nadzemnom podlaží o rozlohe 121 m2 je vstupná hala so vstavanými skriňami, kompletne vybavená kuchyňa, spálňa, špajza, kúpeľňa s WC a jedáleň s úžasnou obývacou miestnosťou, ktorú zdobí nádherný vysoký drevený strop a obojstranne presklenný krb – SRDCE DOMU. Táto izba vytvára veľmi príjemnú a útulnú atmosféru.

V podkroví o celkovej rozlohe 74 m2 sú dve ďalšie izby s kúpeľňou a WC.

Dom prešiel postupnými rekonštrukciami: výmenou okien a dverí, kompletným zateplením, novými rozvodmi tepla z medi, elektroinštaláciou, podlahami, kompletne novou kúpeľňou, kuchynskou linkou, novým kotlom, novou strechou a podobne. Na pozemku sú všetky inžinierske siete (voda, plyn, elektrina, kanalizácia, internet). Vykurovanie domu je možné kombinovať s plynovým kotlom, krbom vybaveným teplovodnými rozvodmi do podkrovia alebo klimatizáciou. Dom je v skvelej kondícii a je pripravený na okamžité bývanie. Súčasťou sú kompletné revízne správy.

Na pozemku sa nachádza množstvo zelene, ovocných drevín a v zadnej časti je umiestnený skleník na pestovanie BIO zeleniny. Záhrada ponúka viacero možností využitia, či už ako detské ihrisko, záhradné ohnisko na grilovanie alebo bazén.
TIP: Rodinný dom s príjemnou atmosférou, nachádzajúci sa v obývateľnom stave s krásnou slnečnou záhradou, môže byť úžasným miestom pre Vás a Vašu rodinu.

Pozrite si to na 3D a prejdite sa po dome
https://my.matterport.com/show/?m=jFyskFSxJxJ

Obhiadky na dome možné v dátume: 16.3.2024 od 9:00-12:00 po telefonickej dohode a rezerevácii času na tel.cisle 0917 389 436, ďalšie termíny zverejníme podľa potreby.

LOKALITA
Lokalita je zaujímavá z viacerých hľadísk. Dom sa nachádza blízko zastávky MHD (30 minút do centra BA) a železničnej stanice Devínska Nová Ves (10 minút do centra BA). Je to výborná lokalita pre pracujúcich ľudí, ktorí pravidelne cestujú za prácou napríklad do Rakúska, Českej republiky alebo Maďarska. V blízkosti sa nachádzajú nákupné centrum BORY MALL a ďalšie veľké obchody ako Metro, Kaufland, Hornbach, Merkury Market, Decathlon a ďalšie. Lokalita výrazne získava na atraktivite aj vďaka čerstvo otvorenej nemocnici Bory, ktorá je najmodernejším medicínskym zariadením na Slovensku. Samozrejmosťou sú materské a základné školy, ako aj viacero detských ihrísk, futbalový štadión a klzisko pre zimné športy. Devínska Nová Ves je ideálnym miestom aj pre ľudí s blízkosťou k prírode. Krásny zrevitalizovaný rybník, množstvo cyklotrás, Cyklo most slobody a krásna príroda okolo Moravy ponúkajú mnoho príležitostí na trávenie voľného času.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.


Podrobné informácie

2

3

úplne prerobený

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

lokálny poskytovateľ

áno

áno

áno

áno

áno

tehla

čiastočne

áno

po rekonštrukcii

áno

áno

plastové

rovina

asfaltová cesta

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Bratislava - Devínska Nová Ves
Bratislava - Devínska Nová Ves
Mlynská
Rodinný dom
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk