REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM S VEĽKYM POZEMKOM, KOŠICE – PEREŠ - JOZUE REALITY, s.r.o.

REZERVOVANÉ - RODINNÝ DOM S VEĽKYM POZEMKOM, KOŠICE – PEREŠ

Cena v RK

Zobraziť fotogalériu (2 fotografií)

REZERVOVANÉ - JOZUE REALITY ponúka rodinný dom v Košiciach – Pereši s veľkým 18 árovým pozemkom. Dom sa nachádza na vedľajšej ulici, bez frekventovanej dopravy a dostatočne ďaleko od hlavnej 4 prúdovej komunikácie. Na prízemí má 2x garáž, pivnicu. Na poschodí sa nachádza izba, kuchyňa, kúpeľňa, WC a chodba. Podkrovie slúži momentálne slúži ako sklad. Dom má úžitkovú plochu 150 m2. K domu je pristavaná v zadnej časti technická miestnosť. Bol postavený v 60. rokoch, stavebný materiál je cementový kváder a tehla. Vykurovanie je vlastným plynovým kotlom, dom je napojený na vodovod, kanalizáciu a elektrinu s napätím 230V a 400V. Dom je v pôvodnom stave a vhodný pre klienta, ktorý si chce upraviť dom podľa vlastných predstáv.
Absolútnou výhodou tohto domu je veľký pozemok o rozlohe 1800 m2. Pozemok má tvar pravidelného obdĺžnika s rozmermi 21 x 85 metrov. Na záhrade s momentálne nachádza niekoľko ovocných stromov a skleník.
JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností. Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 14 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo. Zmluvy sú vypracovávané a autorizované právnikom.
Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte realitného makléra Ing. Jozefa Takáča, telefonicky: 0918 812 524 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu JOZUE REALITY, s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

1800 m²

150 m²

nutná rekonštrukcia

rezervované

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

áno

vlastné - plyn

áno - 2

áno

áno

áno

áno

Zmiešané

nie

pôvodná

áno

mierny svah

asfaltová cesta

+421918812524

poslať správu

Slovensko
Košice - Pereš
Košice - mestská časť Pereš
Bystrická
Rodinný dom
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Jozef Takáč

Ing. Jozef Takáč

reality

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: +421918812524
E-mail: jozef.takac@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk