REZERVOVANÉ-POZEMOK NA PREDAJ, OBEC DRIENOV, PREŠOV

exkluzívne

44.000,- €

POZEMOK V OBCI

Zobraziť fotogalériu (7 fotografií) Spustiť video

Ponúkame na predaj pozemok v obci Drienov. Na pozemku sa nachádza starý gazdovský dom.
Pozemok sa nachádza v obci Drienov na dobrom mieste vhodný na výstavbu rodinného domu/domov. Obec sa nachádza na pol ceste z Košíc a Prešova. Dobrá dostupnosť do Prešova (19 min.-16km) a do mesta Košice (15 min.-21 km) po diaľnici E50, prístup možný aj po vedľajších cestách.

Hlavné výhody pozemku sú:
- ak si chcete postaviť dom na dedine a mať k tomu veľký pozemok na pestovanie zeleniny a ovocia, a iné.
- ak pracujete v Prešove alebo v Košiciach a chcete mať blízko do práce


Základné informácie: Pozemok určený na predaj má rozlohu cca. 1571m2, má obdĺžnikový tvar, dva parcely za sebou. Šírka pozemku 12m dĺžka cca. 131m. Pozemok je mierne svahovitý s asfaltovou prístupovou cestou. Pri pozemku sa nachádzajú prípojky na inžinierske siete: prípojka na vodu, elektrina, plyn. Pozemok je oplotený nachádzajúci sa v obci.
Pozemok je v osobnom vlastníctve, je možné ho kúpiť na hypotéku (s hypotékou Vám pomôžeme) alebo v hotovosti

Video si môžete pozrieť tu: https://www.youtube.com/watch?v=T2tcJ3YluxY

Odporúčanie makléra: Pozemok je vhodný na stavbu domu, dobudúcna je plánovaná za pozemkom nová prístupová cesta, takže je predpoklad, že bude možné postaviť aj ďalší dom. Kvôli úzkemu pozemku je potrebné si vybrať projekt na úzke pozemky, či už projekt na poschodový dom alebo bungalov. Pozemok je vhodný aj pre ľudí, ktorí majú radi prírodu a chcú pestovať zeleninu a ovocie.


Občianska vybavenosť: materská škola, základná škola, detský a praktický lekár, pošta, obchody- Coop Jednota, rozličný tovar, polícia SR - obvodné oddelenie, Centrum Sociálnych služieb sv. Márie, Farský kostol sv. Šimona a Júdu, Farský chrám presvätej Bohorodičky, destké ihrisko, futbalové ihrisko, bar Korida zastávka SAD.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 13 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypoteku. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.


Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 alebo mailom: milan.drotar@jozue.sk, prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

1571 m²

osobné

aktívne

áno

verejný vodovod

230V

áno

nie

áno

mierny svah

asfaltová cesta

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Prešov
Drienov
osobné
Pozemky - bývanie
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk