PRIESTOR NA PRENÁJOM V ČANI, KOŠICE-OKOLIE

exkluzívne

1.000,- €/mes.

+Energie, vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (6 fotografií)

JOZUE REALITY exkluzívne ponúka so súhlasom vlastníka budovu do dlhodobého prenájmu. Je to 3-podlažná hospodárska budova z ktorej sa prenajíma prízemná časť. Spomínaný objekt je v pôvodnom stave a priestory určené na prenájom si vyžadujú rekonštrukciu. Podľa rozsahu rekonštrukcie je objekt vhodný nie len ako skladové priestory ale aj ako výrobné priestory, dielne či pneuservis, alebo autoservis. Vstupná brána je široká takmer 4m a vysoká 3m. Interiér je vysoký 3,5m. Po dohode si nájomca môže objekt zrekonštruovať na vlastné náklady a samozrejme bude adekvátne k tomu upravené aj nájomné. Objekt sa nachádza pri hlavnej ceste medzi obcami Čaňa a Gyňov. V tesnej blízkosti sa nachádza čerpacia stanica a bezdotyková ručná autoumývárka.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 13 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte realitného makléra Jozefa Rajcziho, telefonicky: 0907699084 alebo mailom: jozef.rajczi@jozue.sk prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

vrátane provízie

5

240 m²

240 m²

osobné

aktívne

vlastné vyhradené

nezariadený

nie

pôvodná

betónová cesta

0907699084

poslať správu

Slovensko
Košice-okolie
Čaňa
Gyňovská
osobné
Budova
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Jozef Rajczi

Jozef Rajczi

reality

hovorím po slovenskybeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: 0907699084
E-mail: jozef.rajczi@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk