PRIESTOR NA PRENÁJOM V ČANI, KOŠICE-OKOLIE

exkluzívne

1.000,- €/mes.

+Energie, vrátane provízie

Zobraziť fotogalériu (9 fotografií)

JOZUE REALITY exkluzívne ponúka so súhlasom vlastníka budovu do dlhodobého prenájmu. Budova je po rekonštrukcii, nová zateplená strecha, podlahové kúrenie, plastové okná aj dvere. V interiéri sa nachádzajú 3 samostatné miestnosti z ktorých jedna je určená ako kancelária - má už aj drevený obklad na strope. Ďaľšie dve sú ľubovolne využiteľné. V budove je vyčlenená aj technická miestnosť, samostatné wc a šatňa s možnosťou dodania sprchovacieho kúta. Vstupná hala ponúka rôzne využitie či už ako obchodné priestory, skladové priestory alebo aj ako priestranná kaviareň. Výška interiéru je 3m a do budúcna sa počíta aj s kazetovým stropom. Objekt sa nachádza pri hlavnej ceste medzi obcami Čaňa a Gyňov. V tesnej blízkosti sa nachádza čerpacia stanica a bezdotyková ručná autoumývárka. Budova sa dokončí a upraví podľa priania nájomníka čo je obrovská výhoda, pretože interiér aj exteriér si môže nájomník navrhnúť už podľa využitia budovy. Je tu aj možnosť vlastného dokončenia a preinvestované financie budú zohľadnené vo výške splátky za nájom.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 13 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte realitného makléra Jozefa Rajcziho, telefonicky: 0907 699 084 alebo mailom: jozef.rajczi@jozue.sk, prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

vrátane provízie

3

120 m²

120 m²

osobné

aktívne

230/400V

áno

sprchovací kút

vlastné - plyn

nie

nie

nie

nie

nie

vlastné vyhradené

áno

nezariadený

plánuje sa

po rekonštrukcii

plastové

betónová cesta

0907699084

poslať správu

Slovensko
Košice-okolie
Čaňa
Gyňovská
osobné
Budova
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Jozef Rajczi

Jozef Rajczi

reality

hovorím po slovenskybeszélek magyarulmluvim česky

Telefón: 0907699084
E-mail: jozef.rajczi@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk