PREDANY- RD NA PREDAJ, OBEC MARGECANY - JOZUE REALITY, s.r.o.

PREDANY- RD NA PREDAJ, OBEC MARGECANY

exkluzívne

129.000,- €

RODINNÝ DOM

Zobraziť fotogalériu (17 fotografií) Spustiť video

JOZUE REALITY Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj rodinný dom v obci Margecany,

Základné informácie: Dom sa nachádza v radovej zástavbe a dispozične je dom podpivničený a k dispozícii sú dve nadzemné podlažia. K dispozícii je 6 izieb. Na prízemí sú k dispozícii veľká obývacia izba, kuchyňa, a jedna menšia izba, WC, špajza, a garáž. Na poschodí sa nachádzajú 4 izby, WC s kúpeľňou. Na poschodí sa nachádza veľká terasa.

Technické informácie: Kolaudácia domu prebehla v roku 1993. Zastavaná plocha domu je 131m2, úžitková plocha prízemia je 104,5m2 vrátane átria a garáže. Úžitková plocha poschodia je cca. 100m2 vrátane terasy. Spolu výmera doma a pozemku je 267m2. Dom je postavený z pálených tehál, strecha je plechová, čiastočne sú vymenené okná za plastové okná. V izbách sa nachádzajú parkety, na chodbe, kuchyni a kúpeľni je dlažba. Dom je napojený na elektrinu, verejnú kanalizáciu, pitná voda je z verejného vodovodu, úžitková voda z miestneho vodovodu. Kúrenie v domu je riešené plynom a tuhým palivom.

Lokalita: Obec Margecany sa nachádza 30min autom od mesta Prešov, 45min. autom od mesta Košice. V obci Margecany je vynikajúce spojenie do mesta Košice. Rýchliky premávajú cca. každú hodinu a ste v Košiciach za 28min, osobné vlaky takisto premávajú každú hodinu a ste v Košiciach za 38min. Takže máte vlakové spojenie medzi Košicami a Margecanami každú polhodinu. Takisto je spojenie aj autobusom. V obci je plná občianska vybavenosť Základná škola Margecany 1-9, Materská škola, Zubná ambulancia, Všeobecný lekár pre deti, dorast a dospelých, lekáreň, viaceré obchody CBA, Rozličný tovar, Cukráreň-lahôdky, Rimokatolícky kostol sv. Margity a iné prevádzky potrebné pre život v obci, v blízkosti sa nachádza vodná nádrž Ružín.link na 3 D:
https://my.matterport.com/show/?m=AhP3GirHhwj

Názor makléra: Dom je situovaný vo vedľajšej uličke, je tam dostatočný pokoj a k tomu máte dobrú dostupnosť na železničnú stanicu do 10 minút od domu. Podľa môjho názoru je vhodný aj pre väčšiu rodinu alebo pracujúcich, ktorí pracujú v blízkosti obce alebo v meste Košice, keďže je tu dobrá dostupnosť do centra Košíc vlakom, a môžete byť rýchlejšie a bezpečnejšie v Košiciach ako z okolitých obcí Košíc, a takisto aj z niektorých častí Košíc. Je to vynikajúce miesto na bývanie a oddych.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 14 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

2

6

131 m²

267 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

áno

verejný vodovod

230V

áno

áno

áno

áno

áno

áno

áno

áno

iné

čiastočne

nie

pôvodná

áno

nie

nie

plastové

rovina

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Gelnica
Margecany
Bystrá
osobné
Rodinný dom
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk

TOP PONUKY