PREDANE-1,5 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ, UL. RAKETOVÁ, KOŠICE IV.-NAD J. - JOZUE REALITY, s.r.o.

PREDANE-1,5 IZBOVÝ BYT NA PREDAJ, UL. RAKETOVÁ, KOŠICE IV.-NAD J.

89.990,- €

Zobraziť fotogalériu (10 fotografií)

JOZUE REALITY Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj 1,5 izbový byt po čiastočnej rekonštrukcii na ulici Raketová. Výnimočnosť tohto bytu je hlavne v lokalite, a dispozícii bytu.

Základné informácie o byte: Dispozične byt pozostáva z jednej samostatnej izby, obývacia izba je prepojená s kuchyňou, kúpeľňa je spolu s WC. K bytu patrí praktický kumbál na chodbe a pivnica. Byt sa nachádza na ideálnom druhom poschodí. Rozloha bytu je 42m2. Byt je bez lodžie a balkóna.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, výmenou okien, okná sú plastové. Ostatné zariadenie bytu je v pôvodnom zachovalom a obývateľnom stave. Orientácia bytu je na východnú stranu.

V prípade záujmu Vám vieme zabezpečiť prerábku nehnuteľnosti - jadra, kúpeľne, vstavaných skríň, podláh, osadenie kuchynskej linky (na to Vám vieme zabezpečiť 10% zľavu), a ďalších potrebných vecí súvisiacich s prerábkou nehnuteľnosti.

Lokalita: Je to veľmi pekná lokalita v blízkosti Jazera, kde sa môžete poprechádzať v prírode a okolí Jazera, ako stvorená na oddych pre ľudí, ktorí majú radi vodu, blízku prírodu a pokoj. V blízkosti bytu je MŠ Dneperská, Súkromná základná škola Dneperská, ZŠ Jozefa Urbana, Poliklinika Nad Jazerom, Slovenská pošta, rôzne menšie aj väčšie predajne potravní, Farský kostol Farnosti sv. košických mučeníkov a mnoho iných kultúrnych a športových možností. Najznámejší z nich Športový klub Galaktik.
JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

2

7

2

42 m²

42 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

áno

áno

nie

nie

nie

áno

nie

áno

nie

panel

čiastočne

nie

nie

nie

plastové

východná

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice - Nad Jazerom
Košice - mestská časť Nad jazerom
Raketová
osobné
2-izbový byt
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk