POZEMOK URCENY NA VYSTAVBU NA PREDAJ, KECHNEC, KE-OKOLIE - JOZUE REALITY, s.r.o.

POZEMOK URCENY NA VYSTAVBU NA PREDAJ, KECHNEC, KE-OKOLIE

79.990,- €

TICHA LOKALITA

Zobraziť fotogalériu (1 fotografií)

Jozue reality, s.r.o. so súhlasom majiteľa v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj pozemok v lokalite Košice-okolie, obec Kechnec, vzdialená 15 km a 15 min. od Košíc.

Pozemok má rozlohu 630m2, šírka 20 metrov, dĺžka 32 metrov, plus k tomu je plánovaný podiel na ceste z prístupovej cesty. Inžinierske siete: obecná voda, elektrina, plyn a kanalizácia sú v dosahu. Pozemok je situovaný v strede obce v tichej uličke, máte blízko a dostupné potrebné služby k životu.

Lokalita: Obec má plnú občiansku vybavenosť, materská škola, základná škola, obecný úrad, v blízkosti Coop Jednota, poliklinika, športoviská a iné.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 alebo mailom: milan.drotar@jozue.sk, prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach

Podrobné informácie

630 m²

osobné

aktívne

rovina

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice-okolie
Kechnec
osobné
Pozemky - bývanie
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk