POZEMOK NA PREDAJ, ČASŤ SUCHÁ DOLINA, KE-SEVER - JOZUE REALITY, s.r.o.

POZEMOK NA PREDAJ, ČASŤ SUCHÁ DOLINA, KE-SEVER

78,- €/m2

AKCIOVA CENA

Zobraziť fotogalériu (8 fotografií)

Jozue reality, s.r.o. so súhlasom majiteľa v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj pozemok v lokalite Košice-Severu, záhradkarská časť Suchá dolina
Na pozemku sú k dispozícii siete - elektrina a verejný vodovod. Tiché a veľmi pekné prostredie len cca. 5-10.min od Košíc v závislosti na aké miesto vrámci Košíc cestujete. V časti Košíc Podhradová ste za 3-4 minúty.
Pozemok má rozlohu cca1300m2, šírka pozemku od 18m-26m, dĺžka pozemku cca. 55-60m. Prístupová cesta bude zakreslená geodetom po prejavení záujmu o daný pozemok. Dostupné siete: elektrina a voda zo spoločnej celoročnej studne. Na pozemok sa viete dostať z Kavečianskej cesty. Prílohou je aj vizualizácia, nápad ako by mohol vyzerať Váš dom a domov.

Lokalita: Do centra viete zísť po Kavečianskej ulici kde sú obchodné a nákupné centrá, v blízkosti atrakcie ako Vyhliadková veža, v blízkosti sú Kavečany a zoologická záhrada, Tenisové kurty Anička, Park Anička, a kúpalisko Ryba Anička a iné potrebné služby a obchody. Zastávka MHD je od pozemku cca. 500-700m. Premáva tu autobus č.29, autobusuvá zastávka Suchá dolina.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 14 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 alebo mailom: milan.drotar@jozue.sk, prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach

Podrobné informácie

1300 m²

osobné

aktívne

verejný vodovod

230V

nie

áno

mierny svah

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice - Sever
Košice - mestská časť Sever
Suchodolinská
osobné
Pozemky - bývanie
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk