Pozemok na predaj, časť PODHRADOVA, OBEC:KE-SEVER - JOZUE REALITY, s.r.o.

Pozemok na predaj, časť PODHRADOVA, OBEC:KE-SEVER

102,- €/m2

Zobraziť fotogalériu (1 fotografií)

Jozue reality, s.r.o. v zastúpení Ing. Milanom Drotárom, so súhlasom majiteľa ponúka na predaj pozemok v lokalite Košice-Sever, časť Podhradová.

Pozemok má rozlohu viac ako 1200m2, pozemok je mierne svahovitý, skôr však rovinatý a slnečný. Vstup na pozemok je z východnej strany. Prístupová cesta je asfaltová, v blízkosti pozemku sa nachádzajú všetky dostupné siete. Pozemok nie je vhodný na výstavbu rodinného domu, keďže sa pozemok nachádza v ochrannom pásme železnice a blízkosti vysokého napätia. Cena za m2 je 102,-eur. Vhodný na iné, komerčné účely.

Lokalita: oblasť Podhradová je súčasťou mestskej časti Košice-sever, k dispozícii sú všetky potrebné dostupné služby, MHD.
JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 alebo mailom: milan.drotar@jozue.sk, prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach

Podrobné informácie

1200 m²

osobné

aktívne

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice - Sever
Košice - mestská časť Sever
osobné
Pozemky - komerčné
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk