POZEMOK NA PREDAJ, ABAUJVAR, MADARSKO

exkluzívne

19.500,- €

POZEMOK

Zobraziť fotogalériu (10 fotografií)

Ponúkame na predaj veľký pozemok so starším domom v obci Abaujvár-MAĎARSKO. Obec sa nachádza od Košíc cca. 25-30km a od obce Kechnec cca. 3 km.

Hlavné výhody pozemku s domom:
- veľký pozemok vhodný na výstavbu jedného alebo dvoch rodinných domov
- tiché a kľudné prostredie a vhodné aj na rekreačnú chatu
- vhodné na relax a aj na celoročné bývanie a vzdialenosť od Košíc
Základné technické informácie: Starší dom na pozemku je vhodný na rekonštrukciu, resp. zbúranie a využitie iba časť stavby. Na pozemku je už postavená základová platňa, o rozmeroch 6,5mx5,5m vhodná aj na postavenie chaty alebo altánku. Rozloha pozemku je 2985m2, takže necelých 30 árov. Šírka pozemku je 15 metrov v strede a na konci sa pozemok rozširuje, dĺžka cca. 200 metrov. Pozemok je rovinatý, cesta k nemu je v miernom svahu.
Prípojky: verejný vodovod plus studňa, elektrina, verejná kanalizácia, plynová prípojka.


Lokalita: Obec je veľmi blízko Slovenských hraníc, do obce Kechnec sa viete dostať cez most a železničné priecestie a vzdialené sú tieto dve obce od seba cca. 3 km. V obci sa nachádza obchod, je to viacero rekreačných domov určených na Wellnes, žije tu veľa slovenských občanov.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 13 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo. VIEME VAM POMOCT S PREPISOM NEHNUTELNOSTI V MADARSKU.


Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Mareka Vrábela, telefonicky: 0902 193 933 alebo mailom: marek.vrabel@jozue.sk, prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

2985 m²

osobné

aktívne

studňa a vodovod

230/400V

áno

áno

áno

asfaltová cesta

0902193933

poslať správu

Maďarsko
Gönc
Abaújvár
osobné
Pozemky - bývanie
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Marek Vrabeľ

Marek Vrabeľ

reality

hovorím po slovenskymluvim česky

Telefón: 0902193933
E-mail: marek.vrabel@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk