OBCHODNO-VYROBNE PRIESTORY NA PRENAJOM, UL. JARMOCNA, KE-JUH - JOZUE REALITY, s.r.o.

OBCHODNO-VYROBNE PRIESTORY NA PRENAJOM, UL. JARMOCNA, KE-JUH

7,50 €/mes.

+Energie, +DPH

Zobraziť fotogalériu (1 fotografií)

Jozue Reality v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na prenájom priestory, ktoré môžu byť vhodné na malovýrobu, obchod, skladové priestory, e-shop, administratívne priestory a iné.

Priestory na prenájom:
celková rozloha priestorov na prenájom je 218m2, a dispozične pozostáva z najväčšieho priestoru o rozlohe 185m2, (skladový/dielenský zateplený priestor) ktorý je momentálne využívaný ako výrobná dielňa. Podlaha je z gumy. Je to záťažová podlaha do 3,5tony na 1m2. V priestore je samostatné WC s umývadlom, prietokový ohrievač vody, kancelária plus príručný sklad. Okná sú eurookná, žalúzie, nové kúrenie-plynové, elektroinštalácia, úsporné svietidlá, veľké množstvo zásuviek na 380 V. Pred objektom je možné parkovanie pre tri osobné autá. Celý areál je oplotený, k dispozícii je kamerový systém.

Cena je 7,50,-eur/m2 plus dvoj mesačný depozit plus spotreba elektriny, vody a kúrenia. Cena je bez DPH. Priestory majú vlastný merač elektriny. Objekt je voľný od júna 2023.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.
Kladieme dôraz na BEZPEČNOSŤ predaja - naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť.


Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

1

218 m²

218 m²

osobné

aktívne

verejný vodovod

230/400V

áno

lokálny poskytovateľ

vlastné - plyn

nie

áno

áno

asfaltová cesta

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice - Juh
Košice - mestská časť Juh
Jarmočná
osobné
Výrobné priestory
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk