KANCELÁRIE V ŠIRŠOM CENTRE KOŠÍC - JOZUE REALITY, s.r.o.

KANCELÁRIE V ŠIRŠOM CENTRE KOŠÍC

8,- €/m2/mes.

+ 6,00 € Energie, +DPH

Zobraziť fotogalériu (2 fotografií)

JOZUE REALITY ponúka na prenájom kancelárie v širšom centre Košíc v kancelárskej budove neďaleko Technickej univerzity. Samotná kancelária má rozlohu 14,2 m2. Je nanovo vymaľovaná s kobercom, k dispozícii sú aj kancelárie s umývadlom a klimatizáciou. Sociálne zariadenie sa nachádza na spoločnej chodbe. V tejto kancelárskej budove je k dispozícii viac kancelárií.
Lokalita Letnej ulice je vhodná pre každého kto potrebuje byť poruke svojim zákazníkom, klientom a mať to blízko do centra Košíc.
Cena prenájmu je 8,00 €/m2 bez DPH + zálohové platby za dodávku služieb a energií 6,- €/m2 bez DPH. Preplatky sa na základe vyúčtovania skutočnej spotreby vracajú nájomníkom.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností. Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 14 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.
Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte realitného makléra Ing. Jozefa Takáča, telefonicky: 0918 812 524 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu JOZUE REALITY, s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

14 m²

14 m²

úplne prerobený

aktívne

+421918812524

poslať správu

Slovensko
Košice - Staré Mesto
Košice - mestská časť Staré Mesto
Kancelárie
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Jozef Takáč

Ing. Jozef Takáč

reality

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: +421918812524
E-mail: jozef.takac@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk