KANCELÁRIA S KUCHYNKOU PRI TECHNICKEJ UNIVERZITE - JOZUE REALITY, s.r.o.

KANCELÁRIA S KUCHYNKOU PRI TECHNICKEJ UNIVERZITE

8,- €/m2/mes.

+Energie, +DPH

Zobraziť fotogalériu (2 fotografií)

JOZUE REALITY ponúka na prenájom kancelárie vlastnou kuchynkou a WC o rozlohe 24 m2 v širšom centre Košíc na Letnej ulici v kancelárskej budove. Samotná kancelária má rozlohu 14 m2, vlastná kuchynka a WC majú rozlohu 10 m2. Kancelária je nanovo vymaľovaná s PVC podlahou. V tejto kancelárskej budove je k dispozícii viac kancelárií.
Lokalita Letnej ulice je vhodná pre každého kto potrebuje byť poruke svojim zákazníkom, klientom a mať to blízko do centra Košíc.
Cena prenájmu je 8,- €/m2 bez DPH + zálohové platby za dodávku služieb a energií 5,- €/m2 bez DPH. Zálohové preplatky sa na konci vyúčtovacieho obdobia vracajú.
Fotky sú ilustračné z uvedenej budovy.
JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností. Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 14 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.
Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte realitného makléra Ing. Jozefa Takáča, telefonicky: 0918 812 524 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu JOZUE REALITY, s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

aktívne

+421918812524

poslať správu

Slovensko
Košice - Staré Mesto
Košice - mestská časť Staré Mesto
Letná
Kancelárie
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Jozef Takáč

Ing. Jozef Takáč

reality

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: +421918812524
E-mail: jozef.takac@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk