DOM NA PRENAJOM, OBEC: TRSTENE PRI HORNADE, KE-OKOLIE - JOZUE REALITY, s.r.o.

DOM NA PRENAJOM, OBEC: TRSTENE PRI HORNADE, KE-OKOLIE

599,- €

DOHODOU

Zobraziť fotogalériu (12 fotografií)

JOZUE REALITY v zastúpení Ing. Milanom DROTÁROM ponúka na prenájom DOM v obci Trstené pri Hornáde.
Jedná sa o 1 izbový dom, kde na prízemí sa nachádza kuchyňa spolu s jedálenskou časťou, kúpeľňa vybavená sprchovacím kútom a umývadlom, samostatným WC, novou kuchynskou linkou, a jedálenským stolom a zariadením. Na poschodí domu sa nachádza väčšia izba o rozmere cca. 25m2, izba je podkrovná, momentálne nezariadená, je však možné zariadiť podľa potrieb nájomníka.

Ideálne pre pracovné skupiny od 2-4 ľudí.

Spolu celková výmera je cca. 60m2. Dom je napojený na elektrinu, dom má vlastné elektrické vykurovanie. Na pozemku je možné zaparkovať viacero áut.
LOKALITA A OKOLIE
Okolie poskytuje dobrú občiansku vybavenosť . V blízkosti sa nachádza reštaurácia Stodola Staré časy, Camion Bistro, obchod Coop Jednota, ZŠ Trstené pri Hornáde, do obce chodí SAD.
CENA NÁJMU
Cena za prenájom je 599 EUR/mesiac, zahŕňa nájomné vrátane energií. DOHODA MOŽNA. Podmienka: 1 mesačný depozit vopred a minimálna doba prenájmu je 1 rok. Voľný ihneď.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach

Podrobné informácie

osobné

aktívne

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice-okolie
Trstené pri Hornáde
osobné
Rodinný dom
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk