DOM NA PREDAJ, OBEC DRIENOVEC, KE-OKOLIE - JOZUE REALITY, s.r.o.

DOM NA PREDAJ, OBEC DRIENOVEC, KE-OKOLIE

exkluzívne

149.990,- €

DOM plus PODNIKANIE

Zobraziť fotogalériu (20 fotografií) Spustiť video

JOZUE REALITY Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj rodinný dom so zabehnutou kaviarňou v obci Drienovec.

Majiteľ nehnuteľnosti si vyhradzuje právo uprednostniť záujemcu s najvyššou ponukou na odkúpenie domu.

Základné informácie: Dom sa nachádza v centre obce a dispozične je riešený dom nasledovne. Na prízemí sa nachádza kaviareň pre cca. 30 zákazníkov. Vonkajšie sedenie zahŕňa 50 miest. Na prízemí sa ďalej nachádza kuchynka, WC muži, ženy, prechodová hala, sklad a ďalšia miestnosť a WC k dispozícii. Dom je čiastočne podpivničený. Na poschodí sa nachádzajú 3 izby, kuchynka, a kúpeľňa spolu s WC. Dom má dva vstupy. Technická miestnosť má osobitný vstup.

Technické informácie: Zastavaná plocha pozemku je 237m2. Kolaudácia domu prebehla v roku 1995. Dom je skladá z dvoch častí, pôvodná rekonštruovaná časť domu a novšia časť domu. Na dome sú čiastočne vymenené plastové okná, dom je čiastočne zateplený, strecha je zateplená. Na poschodí sa nachádza drevený obklad domu. Dom je napojený na elektrinu, verejnú kanalizáciu, verejný vodovod. Kúrenie v domu je riešené plynom. Ohrev vody je riešený plynom alebo elektrinou.

Lokalita: Obec Drienovec sa nachádza 22min autom od obchodného centra Atrium Optima Košice, od centra Košíc cca. do 30.minút. V obci je plná občianska vybavenosť nachádza sa tu Slovenská Pošta, Obchod Milk-Agro, Fresh, Coop Jednota, kostol sv.Martina, materská škola, základná škola a iné.

Názor makléra: Dom je situovaný vo vedľajšej uličke. Podľa môjho názoru je vhodný aj pre väčšiu rodinu alebo pre človeka, ktorý chce spojiť podnikanie s bývaním. V Drienovci je to jediná kaviareň, takže podnik má aj dostatok klientov a dobrý potenciál.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.
Kladieme dôraz na BEZPEČNOSŤ predaja - naše zmluvy sú autorizované advokátskou kanceláriou, ktorá ručí za ich vyváženosť a právnu relevantnosť.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

2

4

237 m²

237 m²

osobné

po rekonštrukcii

aktívne

áno

verejný vodovod

230/400V

áno

áno

lokálny poskytovateľ

áno

vlastné - plyn

áno

áno

áno

Zmiešané

zariadený

áno

iné

rovina

asfaltová cesta

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice-okolie
Drienovec
osobné
Rodinný dom
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk