DOM NA PREDAJ, OBEC BOLIAROV, KOŠICE-OKOLIE

86.999,- €

Zobraziť fotogalériu (7 fotografií)

JOZUE REALITY Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v nádhernej prírode v obci Boliarov, Košice-okolie. Obec je od Košíc vzdialená 20 min, cca. 20km.

Hlavné výhody bývania v dome sú:
- ak chcete bývať v peknej prírode neďaleko Košíc
- ak uvažujete o víkendovom dome
- ak máte investičný zámer,

Základné informácie:
Dom má zastavanú plochu 158m2, plocha záhrady je viac ako 4900m2. Dom sa skladá z dvoch podlaží. Prízemie: na prízemí sa nachádzajú dve miestnosti plus kuchyňa, kotolňa, kúpeľňa. Na prvom poschodí sa nachádzajú tri izby plus kúpeľňa, WC a veľká špajza. Ďalej na dvore je k dispozícii letná kuchyňa a veľká hospodárska budova. K domu je viacero pivníc. Dom je v pôvodnom stave. V obci je možné sa napojiť na obecnú vodu a kanalizáciu.

Technické informácie:
Dom bol postavený cca. v roku 1958 je postavený z kameňa a tehál, okná sú pôvodné drevené, strecha – eternit, podlahy v dome sú pôvodné. Dom je napojený na elektrinu, voda je zo studne. Odpad je riešený žumpou. Vykurovanie domu je na tuhé palivo. V obci je možné sa napojiť na obecnú vodu a kanalizáciu. Dom je na liste vlastníctva vedený ako rodinný dom a je bez tiarch. Preferujeme hotovosť, dohoda možná.

Lokalita: Obec Boliarov je od Košíc vzdialená 20 km. V blízkosti je diaľnica, schádza sa z kruhového objazdu smer Bidovce. V obci je základná občianska vybavenosť obecný úrad, materská škola a iné.


JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 14 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

2

5

158 m²

4900 m²

osobné

pôvodný

aktívne

studňa

230/400V

áno

áno

áno

áno

áno

tehla

čiastočne

nie

pôvodná

nie

nie

mierny svah

asfaltová cesta

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice-okolie
Boliarov
Boliarov
osobné
Rodinný dom
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk