3 IZBOVY BYT NA PREDAJ, UL: JENISEJSKA, KE IV.-NAD JAZEROM - JOZUE REALITY, s.r.o.

3 IZBOVY BYT NA PREDAJ, UL: JENISEJSKA, KE IV.-NAD JAZEROM

exkluzívne

174.990,- €

Zobraziť fotogalériu (15 fotografií)

JOZUE REALITY Vám v zastúpení Ing. Milanom Drotárom ponúka na predaj po čiastočnej rekonštrukcii trojizbový byt na ulici Jenisejská. Výnimočnosť tohto bytu je hlavne v lokalite, a dispozícii bytu.
Tento pražský typ bytu je veľmi obľúbený a vyhľadávaný v Košiciach


Základné informácie o byte: Dispozične byt pozostáva z dvoch samostatných izieb, spálne, izby, obývacia izba je prepojená s kuchyňou, samostatná kúpeľňa, WC, a špajz v byte a kumbál pred bytom. Byt sa nachádza na prízemí, takže je ideálny pre ľudí, ktorí majú radi výbeh priamo z bytu, a ideálny pre rodiny. Rozloha bytu je 68m2.
Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, v časových horizontoch od r. 2005 keď bola na byte vymenená elektrina, okná, plávajúce podlahy, interiérové dvere. Až po rekonštrukciu z roku 2020 keď boli na byte urobená nove WC a kúpeľňa. Radiátory sú v byte takisto vymenené. Súčasťou bytu je aj 6metrová lodžia. Blok bol zateplený v roku 2011. Obývacia izba s kuchyňou je orientovaná západným smerom pričom izby majú orientáciu na východ.


Lokalita: Je to veľmi pekná lokalita v blízkosti Jazera, kde sa môžete poprechádzať v prírode a okolí Jazera, ako stvorená na oddych pre ľudí, ktorí majú radi vodu, blízku prírodu a pokoj. V blízkosti bytu je MŠ Dneperská, Súkromná základná škola Dneperská, ZŠ Jozefa Urbana, Poliklinika Nad Jazerom, Slovenská pošta, rôzne menšie aj väčšie predajne potravní, Farský kostol Farnosti sv. košických mučeníkov a mnoho iných kultúrnych a športových možností. Najznámejší z nich Športový klub Galaktik.
JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 15 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

prízemie

8

3

68 m²

68 m²

osobné

čiastočne prerobený

aktívne

áno

lokálny poskytovateľ

áno

áno - 1

áno

panel

čiastočne

áno

plastové

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice - Nad Jazerom
Košice - mestská časť Nad jazerom
Jenisejská
osobné
3-izbový byt
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk