PRENÁJOM KANCELÁRSKYCH PRIESTOROV, UL.BENCÚROVA, KOŠICE I.

6,90 €/m2

PRIESTOR NA PODNIKANIE, +Energie, +DPH

Zobraziť fotogalériu (9 fotografií)

JOZUE REALITY, s.r.o. Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na ulici Bencúrova v blízkosti Železnice. Celková plocha na prenájom je 103m2. Je možné to prenajať všetko alebo jednotlivo po kanceláriách. K dispozícii je 5 parkovacích miest. Budova je zrekonštruovaná. Budova je dobre zabezpečená, vstup je pomocou elektronického vrátnika, v budove je kamerový systém a priestor je zabezpečený strážnou službou. Internetové pripojenie a telefonické pripojenie je cez sieť T-Com. Sociálne zariadenia sú spoločné na chodbe. K dispozícii je zariadená kuchynka. Kancelárske priestory sa prenajímajú zariadené. Priestory sa nachádzajú na prízemí a majú takisto zabezpečený bezbariérový prístup do budovy.

- kancelárie 22,50m2, 18,90m2,

Ako BONUS sú k dispozícii 3 rokovacie miestnosti, ktoré je možné využívať po dohode s majiteľom na určitý presne stanovený čas, keďže to využívajú aj iný nájomníci.. Dva plne vybavené kancelárske zasadačky potrebnou didaktikou pre počet ľudí 12 alebo 35. Tretia rokovacia miestnosť slúži na rokovania, možné takisto prezentácie bez didaktiky s kapacitou 27 ľudí.
BONUSY: Rokovacie miestnosti, parkovanie, vybavenie kancelárií, kvalitná rekonštrukcia

- cena za m2 je 6,90 eur bez DPH, a bez médií
- v dispozícii ihneď


V blízkosti veľmi dobrá občianska vybavenosť, ste v blízkosti centra Košíc., SAD, vlakové spojenie, v blízkosti veľký a pekný park.
Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte realitného makléra Ing. Milana Drotára telefonicky: 0917 389 436 alebo mailom: milan.drotar@jozue.sk prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

prízemie

103 m²

103 m²

osobné

po rekonštrukcii

aktívne

lokálny poskytovateľ

vlastné vyhradené

zariadený

áno

plastové

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice - Staré Mesto
Košice - mestská časť Staré Mesto
Bencúrova
osobné
Kancelárie
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk