NA PREDAJ LESNÝ POZEMOK, KATASTER DRIENOVEC

exkluzívne

20.760,- €

Lesný pozemok

Zobraziť fotogalériu (1 fotografií)

JOZUE REALITY exkluzívne ponúka na predaj so súhlasom majiteľa lesný pozemok v katastri obce Drienovec. K lesu vedie poľná cesta. Les je vhodný na lov divej zvery, kedže je to súčasť poľovného revíru. Sú to podielové pozemky ktoré spravuje urbariát v Drienovci. Les sa nachádza v chránenej oblasti Slovenského Krasu a nie je vhodný ako hospodársky les. Rozloha pozemku je 17304m2. V blízkosti sa nachádzajú Drienovecké kúpele, ktoré ponúkajú návštevníkom okrem iného aj stravovacie služby v reštauračnom zariadení a po dlhej prechádzke lesom si na záver dňa môžte dopriať aj wellness oddych v kúpeľoch. Obec Drienovec je vzdialená od Košíc 30 km a od Moldavy nad Bodvou len 4 km.
Foto je ilustračné.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s ponukou, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 13 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 alebo mailom: milan.drotar@jozue.sk, prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach.

Podrobné informácie

17304 m²

osobné

aktívne

mierny svah

neupravená cesta

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice-okolie
Drienovec
osobné
Poľnohospodárske a lesné pozemky
predaj

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk