BUDOVA NA PRENÁJOM, UL.BENCÚROVA, KE-STARÉ MESTO

1.100,- €

Zobraziť fotogalériu (15 fotografií)

JOZUE REALITY, s.r.o. Vám ponúka na prenájom kancelárske priestory v administratívnej budove na ulici Bencúrova v blízkosti Železnice. Miestností je spolu 6. Na prízemí sa nachádzajú dve kancelárske priestory, zariadená kuchynka, kúpeľňa spolu s WC. Na poschodí sa nachádzajú dve kancelárske miestnosti, obývacia izba, jedna izba, WC. Ideálne pre klienta je to prenajať všetko spolu. K dispozícii je viacero parkovacích miest pred budovou. Kancelárske priestory sa prenajímajú čiastočne zariadené.

- cena je 1.100,-eur za priestory plus médií, a wifi snímač.
- v dispozícii ihneď

V blízkosti veľmi dobrá občianska vybavenosť, ste v blízkosti centra Košíc., SAD, vlakové spojenie, v blízkosti veľký a pekný park.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s predajom, prenájmom, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 13 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 alebo mailom: milan.drotar@jozue.sk, prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach

Podrobné informácie

6

osobné

aktívne

lokálny poskytovateľ

áno

áno

áno

áno

tehla

čiastočne

asfaltová cesta

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice - Staré Mesto
Košice - mestská časť Staré Mesto
Bencúrova
osobné
Budova
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk