3 IZBOVÝ BYT NA PRENÁJOM, UL. STROMOVÁ, KOŠICE-SEVER

500,- €

Zobraziť fotogalériu (9 fotografií)

JOZUE REALITY, s.r.o. Vám ponúka na prenájom BYTY – 2 IZBOVÝ- 7x, 3 IZBOVÝ – 1x na Stromovej ulici v blízkosti Železnice SR. Byty prešli rekonštrukciou cca. pred 7 rokmi. Byty sa nachádzajú na prvom a druhom poschodí bez výťahu.
Hlavné výhody:
- Rekonštruované byty na prenájom
- Blízko do centra mesta, do 10-15.min.pešo je vzdialené námestie maratónca mieru
- Možnosť mať zariadený byt, je možné aj dohoda, aké zariadenie chcete doplniť
Základné technické informácie
V bytoch sú plávajúce podlahy a dlažba, okná plastové, TV sa nachádza vo všetkých bytoch, prípojka na internet v bytovom dome. Bytu sú zariadené v kuchyni – chladnička, mikrovlnka, kanvica, riady, stôl, stoličky, v izbách sú postele, nočné stolíky, TV. Byty je možné zariadiť aj ďalším nábytkom podľa dohody. Vo viacerých bytoch je k dispozícii aj balkón. Byty majú samostatnú kúpeľňu a WC.
K dispozícii sú dvojizbové byty – 7 krát, 3 izbový byt – 1 krát – 60m2. V bytovom dome sa nachádzajú aj spoločenské priestory – jedna spoločenská miestnosť, jedna kočikáreň, možná práčovňa so sušiarňou. Pivnice byty mať nebudú. Vstup do bytového domu bude na čip. Parkovanie je za bytovým domom zdarma, pred domom je platené parkovanie.
1xmesačné nájomné: 2 izbový byt-400,-eur, 3 izbový byt – 500,-eur, v cene nie sú zahrnuté médiá, médiá k cene budú vo výške cca. 80,-eur.
Depozit je vo výške 1 mesačného nájomného.
Byty budú voľné od 15.12.2019, zmluvy je možné uzavrieť aj vopred.


V blízkosti je veľmi dobrá občianska vybavenosť, ste v blízkosti centra Košíc., MHD – č.17,19, obchodné centrum Čížik, Slovnaft pumpa, 3 materské školy, 5min. je základná škola Masarykova.

JOZUE REALITY, s.r.o. pre Vás zabezpečí kompletný servis spojený s predajom, prenájmom, kúpou, prevodom nehnuteľností, Spolupracujeme s finančnými špecialistami, ktorí sú na trhu viac ako 13 rokov a spolupracujú so všetkými bankami na trhu, ktoré poskytujú hypotéky. Ušetria Vám čas a peniaze. K tomu Vám vieme zabezpečiť aj poistné poradenstvo.

Ak máte záujem o obhliadku prípadne potrebujete viac informácii kontaktujte certifikovaného realitného makléra Ing. Milana Drotára, telefonicky: 0917 389 436 alebo mailom: milan.drotar@jozue.sk, prípadne zastavte sa u nás osobne. Realitnú kanceláriu Jozue Reality s.r.o. nájdete na Štúrovej 8 v Košiciach

Podrobné informácie

4

3

60 m²

60 m²

osobné

po rekonštrukcii

aktívne

wifi

áno

áno

nie

nie

zariadený

plastové

0917 389 436

poslať správu

Slovensko
Košice - Sever
Košice - mestská časť Sever
Stromová
osobné
3-izbový byt
prenájom

Poloha nehnuteľnosti na mape

Pre viac informácií kontaktujte

Ing. Milan Drotár

Ing. Milan Drotár

konateľ spoločnosti

hovorím po slovenskyI speak englishmluvim česky

Telefón: 0917 389 436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk

všetky realitné ponuky makléra

JOZUE REALITY, s.r.o.
Štúrova 8
Košice
04001


Telefón:
Mobil: 0917389436
E-mail: milan.drotar@jozue.sk
Web: www.jozue.sk